Jaunumi

Jaunumi

Sociālās integrācijas valsts aģentūras jubilejas pasākums

Fonda valdes priekšsēdētāja Regīna Simsone piedalās Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) sociālās rehabilitācijas 30 gadu  un profesionālās rehabilitācijas 25 gadu jubilejas pasākumā, stāstot par pašas veidotās, ilglaicīgi vadītās un veiksmīgi attīstītās iestādes vēsturi

Lasīt tālāk...

Izveidota struktūrvienība "Jūrmalas interešu izglītības iestāde"

Ar Izglītības valsts kvalitātes dienesta Licencēšanas un reģistru departamenta 2017.gada 7.februārā lēmumu reģistrēta nodibinājuma "Fonds - Jūrmala cilvēkam" struktūrvienība - Jūrmalas interešu izglītības iestāde.

Lasīt tālāk...

Bezmaksas e-prasmju apguve vecumā 50+

Nodibinājums „Fonds-Jūrmala cilvēkam” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldi integrācijas projekta “E-prasmju apguve sociālās iekļaušanās veicināšanai vecumā 50+” ietvaros, piedāvā jūrmalniekiem vecumā virs 50 gadiem bezmaksas apmācību datora, planšetdatora vai viedtālruņa lietošanā.

Lasīt tālāk...

Jūrmalas skolēni tiekas ar profesionāļiem, lai iepazītu profesijas

Vai iespējams iepazīt kādu profesiju septiņās minūtēs? Droši vien nē, taču intereses dzirkstele var uzšķilties.

Lasīt tālāk...

Dejot spēj ikviens!

Deju kolektīvs kļūst spēcīgāks un gaida esošos un jaunus dalībniekus! Deju nodarbības atsāksies 6. aprīlī plkst 18:00 Pumpuru vidusskolas aktu zālē, Kronvalda ielā 8, Jūrmalā.

Lasīt tālāk...

Vakanču gadatirgus 2016

10. martā notika “Vakanču gadatirgus 2016” Jūrmalas pilsētas Kauguru kultūras namā.

Lasīt tālāk...

Grāmatas „Karjeras izglītības programma 1. – 12. klasei” prezentācija

2016. gada 5.janvārī Majoru vidusskolā notika seminārs Jūrmalas izglītības iestāžu 1.–6. klašu audzinātājiem un citām skolu nominētajām personām par darbu ar Karjeras izglītības programmu 1.-12.klasei un tās metodiskajiem materiāliem.

Lasīt tālāk...

Ratiņdeju grupa piedalījās Kauguru kultūras nama radošo kolektīvu Ziemassvētku koncertā

Daudz pozitīvu emociju no sajūsminātajiem skatītājiem dejotāji saņēma uzveduma laikā, 2015.gada 13.decembrī, Kauguru kultūras nama radošo kolektīvu Ziemassvētku koncertā "Eņģelis tavā sirdī".

Lasīt tālāk...

Bezmaksas seminārs Jūrmalā par vides pieejamību

Nodibinājums “Fonds-Jūrmala cilvēkam”, sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi aicina Jūrmalas pilsētas pašvaldības uzņēmējus, tūrisma un sociālo pakalpojumu sniedzējus un citus interesentus apmeklēt bezmaksas semināru „Vides pieejamības veicināšana tūrisma sektorā”.

Lasīt tālāk...

Notiks bezmaksas seminārs par vides pieejamību Tukumā!

Tukuma novada dome un “Fonds-Jūrmala cilvēkam” aicina Tukuma pašvaldības uzņēmējus, tūrisma un sociālo pakalpojumu sniedzēju nozares pārstāvjus apmeklēt bezmaksas semināru “Vides pieejamība cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām”.

Lasīt tālāk...