Jaunumi

Jaunumi

Tūrisma objektu novērtējums Alūksnes pašvaldībā

Fonds-Jūrmala cilvēkam 19.03.2015 – 20.03.2015 rīkoja tūrisma objektu novērtēšanu Alūksnes pašvaldībā, sadarbībā ar organizācijas “Pieejama-Latvija” ekspertu un Alūksnes pašvaldības pārstāvjiem.

Lasīt tālāk...

Projekta partneru kopsapulce

10.03.2015. projekta ietvaros notika “Projekta partneru darba grupas” sapulce projektā “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās”.

Lasīt tālāk...

Turpinās tūrisma objektu apkopošana!

Nodibinājums “Fonds-Jūrmala cilvēkam” informē, ka ir  veikta daļa tūrisma objektu apkopošana un vērtēšana projektā “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās”.

Lasīt tālāk...

2014. gada septembrī fonds ir uzsācis projekta “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās” realizāciju!

Lai mazinātu sociālo nevienlīdzību, un nodrošinātu vienlīdzīgas tiesības baudīt kultūru un apceļot dzimto zemi, Nodibinājums “Fonds-Jūrmala cilvēkam” 2014. gada septembrī ir uzsācis projekta “Inovatīvi risinājumi pieejama – sociāli iekļaujoša tūrisma produkta attīstībai Latvijas pašvaldībās” (projekta ID. 2013.EEZ/PP/1/MEC/041/055) realizāciju. Projekta ietvaros tiks veikta pašvaldību tūrisma objektu uzlabošana un apkopošana vienotā maršrutā cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām. Projektā piedalās Alūksnes, Jūrmalas un Tukuma pašvaldības.

Lasīt tālāk...

Atklāta atbalsta programma bērniem un jauniešiem ar invaliditāti vai veselības traucējumiem Jūrmalā

Fonds – Jūrmala Cilvēkam – 3.decembrī – Starptautiskajā dienā cilvēkiem ar invaliditāti - ir sācis jaunu atbalsta programmu - “Vajadzības, Iespējas, Zināšanas”, kuras mērķis ir sniegt atbalstu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti vai veselības traucējumiem, kas mācās Jūrmalas skolās.

Lasīt tālāk...